USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Melhor Local Praia Grande Ubatuba Ubatuba Melhor Local Praia Grande Ubatuba Ubatuba Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Melhor Local Praia Grande Ubatuba Ubatuba Melhor Local Praia Grande Ubatuba Ubatuba Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Melhor Local Praia Grande Ubatuba

Rezerwacja online
2026-10-20
2026-10-21

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

37

Melhor Local Praia Grande Ubatuba


Plaża Toninhas Beach znajduje się nie więcej niż 5 min piechotą od 2-pokojowego apartamentu Melhor Local Praia Grande Ubatuba, natomiast Espaco Uluar znajduje się w pobliżu. Apartament o powierzchni 74 m² oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Apartament szczyci się lokalizacją przy plaży i zaprasza gości do dzielnicy Praia Grande. 3 km stąd goście mogą zwiedzić Akwarium Ubatuba. Praia das Toninhas znajduje się w zasięgu ręki od obiektu.

Apartament Melhor Local Praia Grande Ubatuba dysponuje patio, balkonem i miejscem do pobytu dziennego z widokiem na morze. W tym apartamencie jest 2 łazienki.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, obiekt oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami. Ten apartament jest wyposażony w takie udogodnienia, jak łaźnia parowa i sauna, które zapewniają doskonałe doznania relaksacyjne. Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń.

  • Lokalne atrakcje
  • Ubatuba Aquarium
    3,4 km
  • Praia Vermelha
    2,8 km
  • Praia Grande
    1,1 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Sao Jose dos Campos Regional
    129 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi
  • Parking

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne
  • Stół na świeżym powietrzu

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Wi-Fi w pokojach
  • Patio
  • Stół
  • Pralka
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 13:00 do 23:00
Wyjazd: do 10:00

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie Melhor Local Praia Grande Ubatuba?

    Na miejscu Goście apartamentu Melhor Local Praia Grande Ubatuba mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej, sauny i krytego basenu.
  • ❓

    Czy apartament Melhor Local Praia Grande Ubatuba obejmuje kuchnię?

    Tak, apartament Melhor Local Praia Grande Ubatuba wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, przybory kuchenne i szklane naczynia.
  • ❓

    Czy apartament Melhor Local Praia Grande Ubatuba ma basen?

    Apartament Melhor Local Praia Grande Ubatuba dysponuje krytym basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-10-20
2026-10-21

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Melhor Local Praia Grande Ubatuba, Brazylia

R. Dona Henriqueta Gomes Apartamento 305, Ubatuba, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved